Poznaj zespół WyzerujDługi.pl

Zespół „Wyzeruj Długi” tworzą nie tylko prawnicy, ale również eksperci z wielu innych dziedzin. Są wśród nich adwokaci, radcowie prawni, analitycy upadłościowi, ekonomiści a nawet dziennikarz.

Każdy z nas wciąż poszerza swoją wiedzę, dlatego wciąż jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami w polskim prawodastwie. Oto sylwetki naszych wybranych pracowników.

Mariusz Ignatowicz
CEO / Prezes Zarządu
Upadłością konsumencką zajmuje się od 2015 roku, gdy zliberalizowano Prawo Upadłościowe. Zna pięć języków. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu prawa i zarządzania, studiował również Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Ojciec bliźniaków Jędrzeja i Tadeusza. Kiedyś – zapalony nurek i podróżnik motocyklowy, obecnie kocha spędzać czas z rodziną na łonie natury.
Anna Dużyńska-Pucha
Radca Prawny
Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Monitoruje zmiany legislacyjne w obszarze prawa. sporządza i prezentuje na forum publicznym stanowiska do projektów tych aktów prawnych. Prywatnie żona i matka dwójki dzieci. Uwielbia podróże na daleki Wschód, uczy się chińskiego i japońskiego.
Iwona Płóciennik
szef Działu Obsługi Klienta
W Wyzeruj Długi odpowiada za telefoniczny kontakt z klientem oraz za znalezienie optymalnego pod względem prawnym i finansowym rozwiązania. Zarządza zespołem doradców klienta. Mężatka z 25 letnim stażem, matka dwójki dorosłych dzieci. Zapalona ogrodniczka i wspólnie z mężem pasjonatka wyjazdów motocyklowych.
Justyna Piechowiak
Doradca Klienta
Pierwsza linia frontu. Dba o to, by już podczas pierwszego kontaktu z Wyzeruj Długi klient otrzymał pakiet niezbędnych informacji. Jej cierpliwość w tłumaczeniu zasad upadłości konsumenckiej i upadłości przedsiębiorcy jest wręcz legendarna. Prywatnie – mężatka z 25 letnim stażem, matka trójki dzieci. Jest miłośniczką zabytkowej motoryzacji i wypraw rowerowych.