Poznaj zespół WyzerujDługi.pl

Zespół „Wyzeruj Długi” tworzą nie tylko prawnicy, ale również eksperci z wielu innych dziedzin. Są wśród nich adwokaci, radcowie prawni, analitycy upadłościowi, ekonomiści a nawet dziennikarz.

Każdy z nas wciąż poszerza swoją wiedzę, dlatego wciąż jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami w polskim prawodastwie. Oto sylwetki naszych wybranych pracowników.

Mariusz Ignatowicz
CEO / Prezes Zarządu

Upadłością konsumencką zajmuje się od 2015 roku, gdy zliberalizowano Prawo Upadłościowe. Zna pięć języków. Ukończył wiele kursów i szkoleń z zakresu prawa i zarządzania, studiował również Executive MBA w Akademii Leona Koźmińskiego. Ojciec dorosłych bliźniaków Jędrzeja i Tadeusza oraz półgtorarocznego Józia.
Kiedyś – zapalony nurek i podróżnik motocyklowy, obecnie kocha spędzać czas z rodziną na łonie natury.

dr Konrad Zamirski
Adwokat, szef Działu Prawnego

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. 
Ukończył studia podyplomowe "Efektywność i Konkurencyjność Przedsiębiorstw" na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwent studiów doktoranckich w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie.
Doświadczenie zawodowe zdobywał realizując projekty dla wiodących polskich firm windykacyjnych oraz na zlecenie ubezpieczycieli i spółek skarbu państwa.

Hanna Ludwiczak
Kierownik Działu Obsługi Klienta

W Wyzeruj Długi odpowiada za telefoniczny kontakt z klientem oraz za znalezienie optymalnego pod względem prawnym i finansowym rozwiązania. Zarządza zespołem doradców klienta. W pracy i życiu nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Dumna mama nastoletniego syna.
Kocha kuchnię włoską i książki Stephenie Meyer.

Beata Wojcieszak
Doradca Klienta

Pierwsza linia frontu. Dba o to, by już podczas pierwszego kontaktu z Wyzeruj Długi klient otrzymał pakiet niezbędnych informacji. Jej cierpliwość w tłumaczeniu zasad upadłości konsumenckiej i upadłości przedsiębiorcy jest wręcz legendarna. 

Jędrzej Ignatowicz
Asystent Zarządu, Social Media Manager

W Wyzeruj Długi zajmuje się posprzedażową obsługą klienta. Cierpliwie wyjaśnia kolejne etapy procesu upadłości i dba, by zostały skompletowane wszystkie dokumenty.
Swobodnie porusza się też po świecie social media, tworząc komunikację dla naszych klientów. Projektuje działania z zakresu komunikacji marketingowej oraz dba o efektywne funkcjonowanie firmy.
Przeszedł wiele kursów z szeroko rozumianego marketingu internetowego. Prywatnie interesuje się rozwojem osobistym i  psychologią. Latem rozwija swoją największą sportową pasję – windsurfing, a zimą - snowboard.