Poznaj zespół WyzerujDługi.pl

Zespół „Wyzeruj Długi” tworzą nie tylko prawnicy, ale również eksperci z wielu innych dziedzin. Są wśród nich adwokaci, radcowie prawni, analitycy upadłościowi, ekonomiści a nawet dziennikarz.

Każdy z nas wciąż poszerza swoją wiedzę, dlatego wciąż jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi zmianami w polskim prawodawstwie. Oto sylwetki naszych wybranych pracowników.

Mariusz Ignatowicz

CEO / Prezes Zarządu

Szef i założyciel Kancelarii. Oddłużaniem konsumenckim zajmuje się od 2015 roku. Ukończył kilkadziesiąt szkoleń i kursów z prawa i zarządzania - szkolił się m.in. u sędziego Cezarego Zalewskiego, współautora nowelizacji ustawy, pozwalającej na oddłużenie konsumenckie, autora wielu artykułów i prelegenta na ponad 100 konferencjach.
Jest autorem kilkudziesięciu artykułów, opublikowanych w Dziale Prawnym „Rzeczpospolitej”, „Gazety Prawnej” czy "Gazety Finansowej". Studiował podyplomowo m.in. Executive MBA w prestiżowej Akademii Leona Koźmińskiego.
Zna pięć języków, w tym arabski.
Tata trzech synów: dorosłych bliźniaków Jędrzeja i Tadeusza oraz czteroletniego Józia. Kiedyś – zapalony nurek i podróżnik motocyklowy, teraz kocha spędzać czas z rodziną na łonie natury.

dr Konrad Zamirski

Adwokat, szef Działu Prawnego

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.  Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Warszawskim.
Absolwent studiów doktoranckich w Chrześcijańskiej Akademii Teologicznej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał realizując projekty dla wiodących polskich firm windykacyjnych oraz na zlecenie ubezpieczycieli i spółek Skarbu Państwa.
Gdy w sprawie oddłużenia są najmniejsze wątpliwości natury prawnej, udajemy się wtedy do mec. Zamirskiego.
Niektórzy w Kancelarii sądzą, że ustawę Prawo upadłościowe zna na pamięć, a orzeczenia sądów czyta przed snem.
W wolnych chwilach zajmuje się mediacjami, zwykle pro bono.
Jego małomówność jest legendarna.

Uwolnij się od długów w kilka miesięcy!

1. Zostaw swoje dane ⬇⬇⬇

2. Czekaj na telefon od naszego doradcy ds. oddłużenia

    Informacja na temat przetwarzania danych
    Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania w ramach formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych w ramach strony wyzerujdlugi.pl jest firma WYZERUJ DŁUGI SP Z O O Więcej informacji na temat przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności oraz informacjach dotyczących RODO.