Kontakt

Wyzeruj Długi
Centrum Biurowe Biurco
ul. Twarda 44 (wejście od ul. Siennej)
00-831 Warszawa
pracujemy w godz. 8.30 – 18.00

Telefon główny: 799 399 398

Inne telefony:

Mail główny: pomoc@wyzerujdlugi.pl

Jak dojechać?

Nasze biuro zlokalizowane jest w Centrum Biurowym BiurCo, w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Twardej 44, na drugim piętrze narożnej kamienicy z wejściem od ul. Siennej. To tuż przy stacji metra Rondo ONZ i o krok od Dworca Centralnego i Pałacu Kultury.

Na domofonie proszę wcisnąć „BiurCo”

  • Rower – jeśli korzystasz z roweru systemu Veturilo – najbliższą stację znajdziesz na rogu Siennej i Żelaznej – niecałe 100 m od naszego biura.
  • Samochód – znajdujemy się w strefie płatnego parkowania, najłatwiej miejsce znajdziesz na ul. Siennej na odcinku między ul. Twardą a Al. Jana Pawła II.
  • Komunikacja miejska i metro – jesteśmy kilka kroków od węzła komunikacyjnego RONDO ONZ gdzie znajdziesz liczne połączenia autobusowe, tramwajowe i II linię metra. Aby znaleźć najwygodniejsze połączenie skorzystaj z wyszukiwarki połączeń komunikacji miejskiej jakdojade.pl.
  • Kolej – od Dworca Centralnego dzieli nas 850 metrów pieszego spaceru lub dojazd jeden przystanek dowolnym tramwajem Al. Jana Pawła II. Równie blisko znajduje się przystanek kolei WKD Ochota – dojście ul. Miedzianą, Srebrną i Twardą nie zajmie więcej niż 10 min.