Informacja na temat przetwarzania danych
  Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania w ramach formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych w ramach strony wyzerujdlugi.pl jest firma WYZERUJ DŁUGI SP Z O O Więcej informacji na temat przetwarzania i ochrony danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności oraz informacjach dotyczących RODO.

  Wyzeruj Długi

  Centrum Biurowe Biurco
  ul. Twarda 44 (wejście od ul. Siennej)
  00-831 Warszawa
  pracujemy w godz. 8.30 – 18.00

  Telefon główny: 799 399 398

  Inne telefony:

  Mail główny: pomoc@wyzerujdlugi.pl

   

  Jak dojechać?

  Nasze biuro zlokalizowane jest w Centrum Biurowym BiurCo, w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Twardej 44, na drugim piętrze narożnej kamienicy z wejściem od ul. Siennej. To tuż przy stacji metra Rondo ONZ i o krok od Dworca Centralnego i Pałacu Kultury.

  Na domofonie proszę wcisnąć „BiurCo”

  • Rower – jeśli korzystasz z roweru systemu Veturilo – najbliższą stację znajdziesz na rogu Siennej i Żelaznej – niecałe 100 m od naszego biura.
  • Samochód – znajdujemy się w strefie płatnego parkowania, najłatwiej miejsce znajdziesz na ul. Siennej na odcinku między ul. Twardą a Al. Jana Pawła II.
  • Komunikacja miejska i metro – jesteśmy kilka kroków od węzła komunikacyjnego RONDO ONZ gdzie znajdziesz liczne połączenia autobusowe, tramwajowe i II linię metra. Aby znaleźć najwygodniejsze połączenie skorzystaj z wyszukiwarki połączeń komunikacji miejskiej jakdojade.pl.
  • Kolej – od Dworca Centralnego dzieli nas 850 metrów pieszego spaceru lub dojazd jeden przystanek dowolnym tramwajem Al. Jana Pawła II. Równie blisko znajduje się przystanek kolei WKD Ochota – dojście ul. Miedzianą, Srebrną i Twardą nie zajmie więcej niż 10 min.