Upadłość Konsumencka Warszawa

Ogłoś upadłość konsumencką w Warszawie

Jesteś z Warszawy lub okolic, chcesz ogłosić upadłość konsumencką, ale nie orientujesz się w obowiązującej procedurze? Eksperci Wyzeruj Długi działają w największych miastach Polski – także u Ciebie. Pomożemy Ci skutecznie zwalczyć długi – służymy profesjonalnym doradztwem podczas całego procesu upadłościowego, z końcem którego pozbędziesz się długów. Upadłość konsumencka w Warszawie to nasza specjalność – pomagamy w formalnościach związanych ze złożeniem wniosku we właściwym sądzie gospodarczym w Warszawie.

Coraz więcej osób fizycznych, które mają dość życia pod ciężarem długów, decyduje się na upadłość konsumencką. Bankructwo konsumenckie w Warszawie ogłasza sędzia wydziału gospodarczego sądu rejonowego. Jeżeli mieszkasz na terenie stolicy, jesteś osobą niewypłacalną, ogłoś upadłość konsumencką i rozpocznij życie od nowa, bez długów. Skutecznie Ci w tym pomożemy.

Upadłość w Warszawie również dla firm

Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i jesteś niewypłacalny? Pomagamy nie tylko konsumentom – działamy także na rzecz przedsiębiorców. Jeżeli interesuje Cię upadłość przedsiębiorcy ogłoszona przez sąd w Warszawie, zgłoś się do nas. Gdy zapoznamy się z Twoją sprawą, ocenimy, czy masz szansę uzyskać postanowienie o upadłości przedsiębiorcy.

Klientom z Warszawy oferujemy kompleksową pomoc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Jeżeli zdecydujesz się powierzyć nam swoją sprawę, wykonamy następujące czynności:

  • przeanalizujemy Twoją aktualną sytuację, a następnie wybierzemy odpowiednią ścieżkę prowadzącą do oddłużenia przy możliwie jak najniższych kosztach,
  • przygotujemy wniosek o ogłoszenie bankructwa konsumenckiego oraz wszystkie niezbędne dokumenty – będziesz musiał je tylko złożyć do sądu gospodarczego w Warszawie, który będzie właściwy, aby ogłosić Twoją upadłość konsumencką,
  • przygotujemy Cię do każdego posiedzenia sądu w Warszawie, na które zostaniesz wezwany.

Z roku na rok rośnie liczba osób, wobec których ogłoszona została upadłość konsumencka – Warszawa znajduje się na czele listy. W 2017 r. w całym roku ogłoszono 4,5 tys. upadłości, a w 2018 r. było to już 6,5 tys. To efekt liberalizacji przepisów. Ty również możesz dołączyć do grona osób, które żyją bez długów i stresujących telefonów od windykatorów. Kontaktując się z nami, zwiększasz swoją szansę na uzyskanie pozytywnego dla siebie orzeczenia sądowego.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o konsekwencjach upadłości konsumenckiej w Warszawie, przeczytaj nasz artykuł: „Skutki upadłości konsumenckiej. Konsekwencje bankructwa”.

Twoja sytuacja finansowa zamyka Ci drogę do normalnego funkcjonowania? Twoi najbliżsi cierpią z powodu Twojej niewypłacalności? Nie zwlekaj – zasługujesz na życie bez długów. Ogłoś upadłość w Warszawie i rozpocznij nowy rozdział w życiu. Pomożemy Ci w tym – doskonale rozumiemy Twoją sytuację, bo osobom zadłużonym pomagamy od wielu lat.

Jeżeli skorzystasz z naszej oferty, zrobimy wszystko, aby sąd w Warszawie przychylił się do złożonego przez Ciebie wniosku i ogłosił Twoją upadłość. W naszym gronie są prawnicy specjalizujący się w prawie upadłościowym i analitycy. Będziemy pracować wspólnie, aby zaproponować Ci najkorzystniejsze rozwiązanie.


Pomagamy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej również we Wrocławiu , Poznaniu, i Krakowie.