Upadłość konsumencka Lublin

Zadłużenie spółki, niewypłacalność ze strony firmy czy konieczność ogłoszenia upadłości konsumenckiej sprawia, że w pewnym momencie niezbędna okazuje się pomoc doświadczonej kancelarii, takiej jak Kancelaria Wyzeruj Długi z Lublina. Zajmujemy się kompleksową obsługą upadłości zarówno w przypadku przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, niezbędna wiedza oraz 100% skuteczności. Dzięki temu każdy nasz klient ma pewność powierzenia swojej sprawy w dobre ręce.

Wyzeruj Długi w Lublinie a zakres usług w przypadku upadłości konsumenckiej

Kancelaria Wyzeruj Długi w trakcie obsługi procesu toczonego w sprawie upadłości konsumenckiej, dopełnia aż 90% formalności za klienta. Zakres usług obejmuje między innymi napisanie wniosku upadłościowego, analizę dokumentów, pozyskanie niezbędnych dokumentów (w tym raport BIK oraz BIG) oraz nieograniczoną liczbę konsultacji. Jednocześnie cała korespondencja papierowa odbywa się na koszt firmy. Z kolei obsługa prawna obejmuje formalności związane ze spłatą zadłużenia oraz kontakt z syndykiem.

Upadłość konsumencka – Wyzeruj Długi w Lublinie

Atutem naszej Kancelarii jest również doświadczony i pełen zaangażowania zespół, który dba o skuteczne rozwiązanie problemów swoich klientów. Korzystając z usług Wyzeruj Długi, otrzymasz konieczne wsparcie oraz pełne zaangażowanie. Jako jedyni dajemy również Gwarancję Upadłości i prowadzimy klienta za rękę w całym procesie ogłoszenia upadłości konsumenckiej.

Pomagamy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej również w Gdańsku, Warszawie.