Upadłość konsumencka Gdańsk

W świetle prawa upadłościowego obowiązującego w Polsce możesz, jeśli wpadłeś w pętlę zadłużenia, anulować swoje długi, ogłaszając upadłość konsumencką. Istotne znaczenie ma tutaj jednak odpowiednie skonstruowanie wniosku o ogłoszenie bankructwa przez osobę fizyczną, dlatego warto poszukać pomocy eksperta.

Kancelaria z Gdańska – co nas wyróżnia podczas procesu upadłości konsumenckiej?

Kancelaria Wyzeruj Długi działająca w Gdańsku to jedyna kancelaria, która daje Gwarancję Upadłości i prowadzi klienta „za rękę” przez wszystkie formalności. Warto podkreślić, że ogłoszenie upadłości konsumenckiej, czyli oddłużenie niewypłacalnego konsumenta, skutkuje anulowaniem długów. Zajmujemy się kompleksową obsługą procesu upadłości konsumenckiej i przedsiębiorcy oraz pisaniem skutecznych wniosków upadłościowych. W ich efekcie sąd umarza wszystkie długi. W przypadku prawomocnego ODDALENIA przez sąd wniosku o ogłoszenie upadłości zwracamy CAŁĄ KWOTĘ naszego honorarium.

Współpraca z Wyzeruj Długi – upadłość konsumencka Gdańsk

Współpraca z nami zakłada minimum wysiłku ze strony klienta, Oznacza to, że nasza kancelaria wykonuje za Ciebie 90% pracy związanej z ogłoszeniem upadłości konsumenckiej w mieście Gdańsk, co obejmuje następujące czynności: napisanie wniosku upadłościowego, pozyskanie raportu BIK i BIG (niezbędnych do złożenia wniosku), analizę dokumentów, nieograniczoną liczbę konsultacji, całą późniejszą obsługę prawną: kontakty z syndykiem, wniosek o wyznaczenie / niewyznaczanie planu spłaty wierzycieli i wiele innych. Dodatkowo cała korespondencja papierowa odbywa się na nasz koszt (do wyboru kurier, poczta, paczkomaty).

Pomagamy w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej również w Łodzi, Wrocławiu