Co robimy?

Eksperci WyzerujDługi.pl udzielają pomocy przy pisaniu wniosków o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Nasza pomoc jest kompleksowa – prowadzimy za rękę od pierwszego telefonu do całkowitego zakończenia procesu upadłościowego.

Ile kosztuje upadłość konsumencka

Sam koszt złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości konsumenckiej to jedynie 30 zł. Jednak samo napisanie wniosku, opracowanie przekonywującej argumentacji, skompletowanie odpowiednich dokumentów większości osób bez prawniczego przygotowania może sprawić wiele problemów.Tymczasem jest kluczowe przy podejmowaniu przez sąd decyzji.

Eksperci wyzerujdlugi.pl (projektu pomocowego) współpracują z kancelariami, wyspecjalizowanymi w upadłościach konsumenckich. Przy sporządzaniu wniosków korzystamy z pomocy nie tylko prawników: każdy wniosek jest również analizowany pod kątem językowym, ekonomicznym, a nawet psychologicznym. Dbamy o najmniejszy szczegół, gdyż każdy z nich w ostatecznym rachunku może dla sądu okazać się kluczowy przy podejmowaniu decyzji.

98% skuteczności

Wszystko po to, by zmaksymalizować szanse na ogłoszenie upadłości: do tej pory 98% pisanych przez nas wniosków zakończyło się ogłoszeniem upadłości, podczas gdy w Polsce odsetek ten wynosi około 50%.

Każdy przypadek analizowany jest indywidualnie (do tego momentu konsultacje są bezpłatne).

Od czego zacząć

Aby rozpocząć współpracę z wyzerujdługi.pl wystarczy do nas zadzwonić (799 399 398) , wysłać e-maila (pomoc@wyzerujdlugi.pl) lub wypełnić poniższy anonimowy formularz kontaktowy. Nasz doradca skontaktuje się wkrótce.